“PROLINGUS LANGUAGE EXCHANGE” PLATFORMU TANITIMI VE KILAVUZU | İlim ve Medeniyet

Prolingus Language Exchange” olarak kurguladığımız bu platform, geliştirdiğimiz online medrese-derslik sisteminin etkili ve verimli şekilde kullanılmasını hedeflemektedir. Buna göre “Prolingus Language Exchange” platformu, ortak çalışma kültürünün yaygınlaştırılması, kişisel-kitlesel gelişim için kısa ve uzun vadeli hedeflerin belirlenmesi, verilere dayanan/raporlama merkezli çalışma düzeni, erken kalkma alışkanlığı, dil pratik çalışmaları () gibi kazanımlara tamamlayıcı bir projedir.

Projede sürekliliği sağlamak için Discord uygulaması ile bütünleştirdiğimiz diğer projelerimize (Saklar Hareketi, Hasat Vakti…) ek olarak haftada İngilizce, Arapça ve Fransızca dilleri üzerinden birkaç sunum yapılacaktır. Bu sunumlar, temel motivasyonu dil olan bu projede üzerine çalışılan herhangi bir konuda ve en fazla yirmi dakika olacak şekilde gerçekleştirilebilir.

Kılavuz için: https://drive.google.com/file/d/1sQCEPbSb8ixpzytsgzdV1z5tgTRJygTD/view?usp=sharing

Vİdeo tanıtımı için: https://www.youtube.com/watch?v=bu9aSGksmws

Enes Bera Koşar

Avatar photo

Enes Bera Koşar

Istanbul Medeniyet Univ. Political Sciences Balkan Studies eneskosar00[at]gmail.com


Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul