Yazarlar:

199‪6'da Sudan batısında bulunan Al Deen şehrinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi aynı şehirde okudu. Eylül 2015'te Kuran-ı Kerim Ve İslami İlimler Üniversitesi Diller Fakültesi Türkoloji Bölümü'nü kazandı. 2020‪'de başarıyla mezun olup ardından Türkiye Bursları'na başvurarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi'ne girdi. Şuan Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde yüksek lisans yapmakta.

Üç çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. İlköğrenimini Şişli Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu'nda ve ortaöğrenimini Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. Lise eğitimi bitirdikten sonra lise yıllarından beri hayali olan tarih bölümüne İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde başladı. Üniversitedeki lisans eğitimini onur belgesiyle tamamladı. Şuan İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde tarih anabilim dalında master yapmakta. Kariyer hedefi, her şeyden önce bir eğitimci olarak donanımlı, kültürlü ve topluma fayda sağlayacak iyi insanlar yetiştirmek.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul