E-OKUL GİRİŞ SAYFASI (2016 – 2017) TEOG 3 NAKİL İŞLEMLERİ SORGULA | İlim ve Medeniyet

e-Okul’a nasıl giriş yapılır? TEOG nakil işlemleri e-okul üzerinden nasıl yapılır? İşte e-okul giriş sayfası ve nakil işlemleri

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile TEOG nakil işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki e-Okul’a giriş nasıl yapılır? TEOG nakil işlemleri e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemiyle nasıl yapılır? TEOG sonuçlarını öğrenmek için sisteme nasıl girilir? İşte 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı dönemi e-okul giriş sayfası ve Lise nakil işlemlerinin detayları

E-OKUL GİRİŞ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

E Okul öğrenci giriş nasıl yapılır?

Veliler ve öğrenciler, öğrenci TC kimlik numarası ve öğrenci okul numarası ile e-okul.meb.gov.tr adresinden öğrencinin e-okul sayfasına giriş yapabilir ve bilgilerini kontrol edebilirler.

TEOG kayıt işlemleri nasıl yapılacak?

8’inci sınıfta öğrenim gören ve tercihte bulunan tüm öğrencilerin ortaöğretim kurumlarına yerleştirme işlemleri; tercihleri doğrultusunda, okul kontenjanlarına göre, YEP üstünlüğü,esas alınarak yapılacaktır.

Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin öğrenim görmeye hak kazandıkları okullar belirlenmiş olup, kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

e-Okul sisteminin içinde neler var?

  • Devamsızlık Bilgileri
  • Haftalık Ders Programı
  • Not Bilgisi
  • Sınav Tarihleri
  • Pansiyon Bilgileri
  • Tercih sonuçları

E-Okul Android ve iOS’ta

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi uygulaması Android ve iOS platformlarında yer almaktadır.

Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul