E-OKUL GİRİŞ SAYFASI (2016 – 2017) TEOG 3 NAKİL İŞLEMLERİ SORGULA

0

e-Okul’a nasıl giriş yapılır? TEOG nakil işlemleri e-okul üzerinden nasıl yapılır? İşte e-okul giriş sayfası ve nakil işlemleri

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile TEOG nakil işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki e-Okul’a giriş nasıl yapılır? TEOG nakil işlemleri e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemiyle nasıl yapılır? TEOG sonuçlarını öğrenmek için sisteme nasıl girilir? İşte 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı dönemi e-okul giriş sayfası ve Lise nakil işlemlerinin detayları

E-OKUL GİRİŞ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

E Okul öğrenci giriş nasıl yapılır?

Veliler ve öğrenciler, öğrenci TC kimlik numarası ve öğrenci okul numarası ile e-okul.meb.gov.tr adresinden öğrencinin e-okul sayfasına giriş yapabilir ve bilgilerini kontrol edebilirler.

TEOG kayıt işlemleri nasıl yapılacak?

8’inci sınıfta öğrenim gören ve tercihte bulunan tüm öğrencilerin ortaöğretim kurumlarına yerleştirme işlemleri; tercihleri doğrultusunda, okul kontenjanlarına göre, YEP üstünlüğü,esas alınarak yapılacaktır.

Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin öğrenim görmeye hak kazandıkları okullar belirlenmiş olup, kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

e-Okul sisteminin içinde neler var?

  • Devamsızlık Bilgileri
  • Haftalık Ders Programı
  • Not Bilgisi
  • Sınav Tarihleri
  • Pansiyon Bilgileri
  • Tercih sonuçları

E-Okul Android ve iOS’ta

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi uygulaması Android ve iOS platformlarında yer almaktadır.

Leave A Reply