Mepa News Yayın Hayatına Devam Ediyor | İlim ve Medeniyet

Avatar photoİlim ve Medeniyet20 Nisan 20221min0

Yayınlarına 2016 yılının Mart ayında başlayan Mepa News, yayın hayatına devam ediyor.

Mepa News uluslararası gelişmelere ilişkin haberlere, raporlara, siyasi analizlere ve akademik çalışmalara ağırlık veren, küresel çatışma gündemini profesyonel bir şekilde takip ederek okuyucuya aktarmayı amaçlayan bir haber, araştırma ve analiz sitesi.

Okuyucuların sistematik ve kalıcı bilgiye ve nesnel, doğru habere ulaşabilmesi için faaliyetlerine devam eden Mepa News, dezenformasyon silahı ile kendini ifade etme imkanı bulamayan küresel aktörlere mikrofon uzatma amacı taşıyor.

Birçok akademik çalışmaya kaynaklık etmesinin yanı sıra, farklı kitlelerce takip edilen Mepa News, bu açıdan da önemli bir başvuru kaynağı olmayı sürdürüyor.

Mepa News’i takip ederek Afganistan’dan Batı Afrika’ya, Türkistan’dan Kafkasya’ya, Latin Amerika’dan Avrupa’ya kadar birçok gelişmeden haberdar olmanız, aynı zamanda analizler, makaleler ve diğer içeriklerle fikri ufkunuzu genişletmeniz mümkün.

Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul