50 ADET FASİH ARAPÇA DİZİ | İlim ve Medeniyet

Elime bir arkadaş vasıtasıyla dizi önerisi geçti. Bu dizilerin önemli bir kısmını YouTube’dan izleyebilmek mümkün ama belirtmeliyim ki diziler biraz izleyicileri görsel olarak tatmin etmeyebilir. Yani görüntü kalitesi açısından Modern izleyiciye hitap etmeyebiliyor ama güzel isimler hakkında hazırlandığından bence izlemeye değer. YouTube’da olmayanları da Arap sitelerinde, Facebook’ta ve diğer başka sitelerde izlemek mümkün. Eğer içerisinde görüntü kalitesi olarak iyi olanları da tespit edebilirsem, o zaman onları belli bir sayı olarak öneri diye paylaşacağım. Bunları da mutlaka izlemek veya en azından göz atmak isteyenler olacaktır, o yüzden paylaşmak ve siteye kaydetmek istiyorum. Hazırlayanlara teşekkürü bir borç bilirim. Yakında yapım olarak daha kaliteli dizi önerilerini paylaşacağım nasipse…

50 Adet Fasih Arapça Dizi

Faydalı olması temennisiyle…

Ozan Dur

Avatar photo

Ozan Dur

İstanbul 29 MÜ'den mezun Filistin ve İran Araştırmaları- yazar [email protected] Poliglot (7), dillere dair


Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul