PANEL | “YÜZYILIN ANLAŞMASI” | İlim ve Medeniyet

İlim ve Medeniyet Topluluğu, “Yüzyılın Anlaşması” başlıklı panel düzenliyor. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Güney Kampüs C Blok Aşık Paşa Konferans salonunda Perşembe günü saat 13.00’te başlayacak olan panel halka açık olacaktır.

Panelde Yüzyılın Anlaşması uluslararası hukukdan İsrail’in bölgedeki politikalarına kadar birçok yönden ele alınacak. Programın moderatörlüğünü araştırmacı gazeteci Kemal Öztürk yaparken konuşmacı olarak Uluslararası Hukuk ve BM Bağlamında “Yüzyılın Anlaşması” konusuyla Prof. Dr. Berdal Aral, Filistin Medyasına ve Türkiye’nin Filistin Politikasına Bir Bakış konusuyla Turan Kışlakçı ve İsrail’in Kudüs’ü Yahudileştirme Politikası adlı konu ile Zahide Tuba Kor katılım gösterecektir.

  • Panele katılmak için ziyaretçilerin katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.

Katılım Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız

Katılım Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız

Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul