GÖNÜLLÜ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ! | İlim ve Medeniyet

ilimvemedeniyet.com olarak ekip arkadaşları arıyoruz!

Biz Kimiz?

ilimvemedeniyet.com, İstanbul Medeniyet Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan bir cemiyettir. Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır. Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Toplum, Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.

İçerik üretimi ve yazı girişi gibi editöryal konularda;  yazılım, tasarım ve video-montaj gibi teknik konularda ve sosyal medya alanlarında gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Siz de bahsi geçen alanlarda çalışmalar yapıyorsanız ve gönüllü ekibimizde olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.

ilimvemedeniyet.com gönüllü başvuru formu için tıklayınız!

Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul