İLİM VE MEDENİYET HAREKETİ KARDEŞLİK KAMPI YAPILDI | İlim ve Medeniyet

İlim ve Medeniyet Hareketi tarafından düzenlenen “İlim ve Medeniyet Kardeşlik Kampı” İlim ve Medeniyet Hareketi İcra Kurulu Başkanı Nasrettin Güneş’in katılımıyla yapıldı. Bu yıl ilki İstanbul Paşaköy Kamp alanında düzenlenen kamp programına 30 İlim ve Medeniyet gönüllüsü katıldı.

İstanbul Paşaköy’de bulunan kamp alanında düzenlenen programda konuşan Başkan Güneş, “Bu kardeşliğimizi pekiştirmek, aramızda kopmayacak sevgi bağları inşa etmek adına “İlim ve Medeniyet Kardeşlik Kampı” projesi kapsamında sizleri ağırlamaktan son derece mutluyuz” dedi.

Kamp alanında insan langırtı, engel parkuru, oryantiring, futbol, voleybol, zipline vb. aktivitelere katılan İlim ve Medeniyet gönüllüleri, günü mangal partisi, çay ikramı ve muhabbetle sonlandırdı. Katılımcılar “İlim ve Medeniyet Kardeşlik Kampı ”nın gelenekselleştirilmesi gerektiğini ve programa dair memnuniyetlerini ifade ettiler.

Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul