İstanbul Fikir Toplum Araştırmaları Merkezi -İFTAM Akademi- 2023-2024 eğitim dönemi öğrenci alım duyurusuna çıktı. | İlim ve Medeniyet

Avatar photoİlim ve Medeniyet25 Ağustos 20232min0

İstanbul Fikir Toplum Araştırmaları Merkezi -İFTAM Akademi- 2023-2024 eğitim dönemi öğrenci alım duyurusuna çıktı.

Temel şer’î ilimler, ulusal ve küresel düzeyde siyaset, tarih, toplum, iletişim ve ekonomi gibi sosyal bilimlerin yanı sıra akademi ve kariyer danışmanlığı gibi insan ve topluma dair tüm alanlarda tarihi ve güncel meseleler üzerinde araştırmalar yaparak fikir üretecek ve buna yönelik faaliyetler yürütecek sosyal bilimci gençler yetiştirmek amacı ile kurulan İFTAM Akademi’nin yeni dönem kayıtları başladı.

Programa Kimler Başvurabilir?
Program erkek öğrencilere yöneliktir.
Programa katılabilmek için 18 – 25 yaş aralığında olmak gereklidir.
Programa katılabilmek için İstanbul’da bulunan üniversitelerin lisans bölümlerinde hazırlık veya 1. sınıfta okuyor/okuyacak olmak gerekmektedir.
Programa katılmak için örgün lisans eğitimi görüyor olmak gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için:
akademi.iftam.net

 

 

Geribildirim

Mail adresiniz gizli kalacaktır.


Biz Kimiz?

Gayemiz, asırlardır mirasçısı olduğumuz medeniyetin gelişimine katkı sağlamak adına kurduğumuz ilim halkasındaki ilmî faaliyetleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Cemiyetimizde, genç ve hareketli yazar kadromuz ile Siyaset, Hukuk, Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve Tarih gibi ilmî alanlarda gerek akademik gerekse de gündeme ilişkin yazılar kaleme alınmaktadır.


İletişim


Küçük Çamlıca Mahallesi, Filiz Sokak, No:3
Üsküdar/İstanbul